T-E-O tekuté mýdlo, charitativní edice

 
Novinka Tip Efekt lupa
 

100% přírodní tekuté mýdlo s vysokým antibakteriálním účinkem. Na pokožce vytváří jemný mikrofilm, který zabraňuje rychlému ulpívání bakterií. Tyto, díky přírodním biocidním látkám, bakterie obalí a rozpustí.

Koupi tohoto produktu podpoříte 100 Kč chod a práci Komunitního centra pro seniory - Petrklíč. Komunitní centrum Petrklíč poskytuje osobní asistenci v Praze a pečovatelskou službu v Pardubickém kraji. Obě služby jsou poskytovány jako terénní – tedy přímo v domácnostech klientů. Cílem Petrklíče je poskytovat služby, které maximálně zohledňují individuální potřeby klientů.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
13.6.2023
169 Kč    
Značka T-E-O
Webová stránka značky t-e-o.cz
Kategorie Ekologické čistící produkty
 

100% přírodní tekuté mýdlo, extra jemné bez špetky jakékoliv chemické příměsi. Jeho složení je tak čisté, že jej mohou používat i děti. Jemná vůně levandule pokryje ruce či pokožku těla a navodí příjemnou relaxační atmosféru.

Antibakteriální mýdlo je složeno pouze z přírodních olejů: lněného, mátového, levandulového, karanjového, neemového, tallového, tůjového, doplněného extraktem z hlohu čínského, jenž je bohatým zdrojem vitamínu C. Přírodní látky, obsaženy v olejích mají silné antibakteriální účinky, působí na pokožku hojivě a stimulačně. Za pomoci výtažku z cukrové třtiny a kyseliny askorbové, dokonale zlikviduje bakterie a jakékoliv mikrobiální znečištění, aniž by poškodilo pokožku. Mýdlo lze použít i na tělo. 

Při používání přírodního tekutého mýdla přispíváte k obnově vodních zdrojů. Po umytí do kanalizace odchází pouze směs přírodních olejů, která je v půdě 100% rozložitelná do 28 dnů.

Po otevření spotřebujte do 6 měsíců.

Skladujte při pokojové teplotě.

Bio, Vegan, produkt netestovaný na zvířatech.

100 % odbouratelný v přírodě.

 

Používáním přírodního mýdla chráníte své ruce a přispíváte k záchraně vodních zdrojů. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: