Darujte 6x

 
Efekt lupa
 

6 ks kostek Ekopa s produkty T-E-O a bylinkovým balíčkem Štíhlá linie + Čekanková nať+ Podběl lékařský. 3 x kostka s produkty T-E-O: 180 ml antibakteriální tekuté mýdlo, T-E-O 180 ml Gel do myčky, T-E-O 180 ml 100% přírodní čisticí koncentrát + 3x kostka bylinkových sypaných čajů.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
23.5.2024
599 Kč    
Kategorie Děti
 

3 x kostka Ekopa s produkty T-E-O: 180 ml antibakteriální tekuté mýdlo, T-E-O 180 ml Gel do myčky, 180 ml unikátní čisticí koncentrát + 3x kostka bylinkových sypaných čajů.

Sada obsahuje 3 kusy velkých otevíracích kostek Ekopa:

1.kostka T-E-O 100% přírodní tekuté mýdlo 180ml, extra jemné bez špetky jakékoliv chemické příměsi. Jeho složení je tak čisté, že jej mohou používat i děti. Jemná vůně levandule navodí příjemnou atmosféru čímž se stane mytí rukou zábavou. 

Antibakteriální mýdlo je složeno pouze z přírodních olejů: lněného, mátového, levandulového, karanjového, neemového, tallového, tůjového, doplněného extraktem z hlohu čínského, jenž je bohatým zdrojem vitamínu C. Přírodní látky, obsaženy v olejích mají silné antibakteriální účinky, působí na pokožku hojivě a stimulačně. Za pomoci výtažku z cukrové třtiny a kyseliny askorbové, dokonale zlikviduje bakterie a jakékoliv mikrobiální znečištění, aniž by poškodilo pokožku. Mýdlo lze použít i na tělo. 

T-E-O tekuté mýdlo je vhodné pro použití nejen v domácnosti, ale také na pracovišti, mateřských školkách, školách, restauracích a jiných provozech.

Při používání přírodního tekutého mýdla přispíváte k obnově vodních zdrojů. Po umytí do kanalizace odchází pouze směs přírodních olejů, která je v půdě 100% rozložitelná do 28 dnů.

 

2. kostka T-E-O 100% přírodní GEL do myčky 180ml složený z přírodních, rostlinných olejů: slunečnicového, řepkového, lněného, karanjového, mátového, levandulového, tújového, výtažek z cukrové třtiny a kyseliny askorbové. Gel je obohacen o vůni túje - tújových větviček. 

Vynikající vlastnosti přírodních olejů působí s teplou vodou v myčce velmi silně, odstraňuje nečistoty, bakterie a umývané nádobí steriluje. Není potřeba doplňovat o leštidlo.

Dávkování: při menším znečištění nalijte polovinu dávkovače = cca 18 ml a spustit mycí program. Při silnějším znečištění nalijte plný dávkovač = 25 ml. 1 litr gelu stačí na 34 dávek silně znečištěného nádobí.  

Sůl do myčky je potřeba nadále používat vzhledem k tvrdosti vody.

Používáním tohoto přírodního gelu do myčky přispíváte k ochraně vody. Po použití neodchází do kanalizace množství různých chemických sloučenin, ale odtékají pouze použité přírodní oleje, které jsou do 28 dnů zcela odbouratelné. 

Po otevření spotřebujte do 6 měsíců.

Skladujte při pokojové teplotě 18–21°C. Při extrémních výkyvech teploty může dojít ke změně konzistence. Koncentrát uveďte do pokojové teploty, rozmíchejte a dále použijte dle potřeby.

3.koska T-E-O 100% přírodní čistící koncentrát 180 ml.

Z lásky k příští generaci jsem vytvořili jednoduché a velmi účinné řešení – 100% přírodní čistící koncentrát T-E-O. Je to čistý přírodní produkt složený pouze z přírodních olejů, minerálních solí a vody. Je ideálním řešením pro čistý, ekologický domov. Lze s ním čistit podlahy, nábytek, koupelny, kuchyně, nádobí, okna. V silně zředěném poměru dokonce dětské hračky a ovoce či zeleninu.

Složení: voda, přírodní oleje: lněný, olivový, kokosový, mandlový, skořicový, kukuřičný, světlík lékařský. Tepelně upravené minerální soli. Výtažky cukrové třtiny s kyselinou ascorbovou (vitamin C) zvyšují aktivitu mikrosomálních enzymů. Tyto zvyšují antioxidační a dezinfekční vlastnosti produktu. Příjemné aroma je doplněno esenciálním olejem levandule.

  • kombinace těchto přísad vytváří na ošetřovaných plochách jemný mikrofilm, který plochy dlouhodobě chrání a obnovuje
  • díky přírodním saponinům a tenzidům chrání i před bílkovinovým a mikrobiálním znečištěním

Poměry ředění:

  • podlahy – 4 uzávěry na 10 litrů vody
  • koupelny, toalety – 1:20 (do rozprašovače)
  • nádobí – 1:20
  • okna – 1:150
  • nábytek – 2 uzávěry na 5 litrů vody
  • textilie – 1:30
  • ovoce, zelenina – 1:100
  • hračky – 1:100

 

Po otevření spotřebujte do 6 měsíců.

Skladujte při pokojové teplotě 18–21°C. Při extrémních výkyvech teploty může dojít ke změně konzistence. Koncentrát uveďte do pokojové teploty, rozmíchejte a dále použijte dle potřeby.

Bio, Vegan, produkt netestovaný na zvířatech.

100 % odbouratelné v přírodě. 

 

3x bylinkový balíček sypaných čajů. 

Štíhlá linie, 30 g: 

Bylinná směs podporující redukci váhy. Pro přípravu čaje stačí luhovat 3-5 min.

Směs obsahuje: Ostružina list, kopřiva nať, bez černý květ, čekanka nať, chaluha bublinatá, řebříček nať.

Čekanka nať, 30 g

Čekanka podporuje správnou činnost srdce a trávení, zlepšuje funkci žlučníku a jater, udržuje zdravé močové cesty, je vhodná při redukční dietě, působí protizánětlivě a podporuje vylučování škodlivin z těla. Pro přípravu čaje se luhuje 3-5 min. Čekankový čaj se užívá při močových kamenech a zánětech.

Balení obsahuje řezanou nať čekanky nasbíranou a sušenou v České republice. Složení: Nať čekanky – řezaná. (Cichorii herba con.)

Podběl lékařský, 30 g

Podběl lékařský se využívá při onemocněních dýchacích cest, na podporu trávení i na eliminaci otoků. Má dezinfekční a protizánětlivé účinky, používá se při zánětech horních cest dýchacích k lepšímu odkašlávání a k potlačení zánětů. Užívá se v nálevu samotný nebo v čajové směsi.

Na jeho přípravu potřebujeme 2 čajové lžičky listů podbělu. Ty se zalijí vroucí vodou a nechají se louhovat 3-10min. Po přecezení se čaj podává. Ideálním sladidlem je med. Složení: List podbělu – řezaný. (Farfarae folium con.)

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: