O nás

Jak to začalo…

Končil duben roku 2019 a mně zastihla radostná zpráva – narození prvního vnoučka Teodora. Představa, že to mé malé dítko, které v mezičase vyrostlo ve velkého, inteligentního a moudrého muže, je nyní otcem, mi vehnala slzy do očí. Další příval zvláštního rozpoložení radosti a bezmocnosti se dostavil, když jsem to malinkaté stvoření držela v náručí.

Zdravý životní styl a ekologie, jsou pro mne slova denního významu. Naše dětství se odehrávalo v přírodě s kamarády, dospívání na trampech a nyní jsme rádi v horách. Právě tam člověk přemýšlí, kolik přírody ještě zůstane pro naše potomky. Neustále jsem hledala něco – produkt, který by alespoň drobným dílem přírodě ulehčil a nám spotřebitelům pomohl. Nemůžeme se zcela vrátit zpět, ale můžeme využívat rozumně přírodní zdroje, které mají schopnost se regenerovat, růst v souladu s jejich nastavením.

Každá domácnost se potřebuje udržovat v čistotě – je to náš domov, oáza klidu a pokoje, kde se mají její členové cítit dobře a bezpečně.

Již naši předkové využívali bylinné výluhy a soli k přípravě různých čističů, které by nijak razantně nepoškozovaly okolí.  Setkání s mimořádně zajímavými manžely stojí za zrodem celé myšlenky značky T-E-O. 

 

Máme řešení, které je Trvalé, Ekologické a Odbouratelné

100% přírodní koncentrát složený z minerálních solí, přírodních olejů a vody. Není potřeba zahlcovat přírodu množstvím plastových jednorázových obalů – proto najdete u nás pouze několik málo balení, které lze opětovně používat.

Čisticí prostředek T-E-O neobsahuje žádné chemické příměsi ani stabilizátory, tudíž je bezpečný i pro děti, nehrozí žádná otrava apod. Vůně esenciálního oleje levandule navodí příjemnou a uklidňující atmosféru domova, taktéž vyprané prádlo si zachová jemný nádech vůně levandule.

 

Iveta-1

Vaše

Iveta Halešová

jednatelka společnosti

 

ivehale-sign 

Snímek obrazovky 2020-10-07 v 12.05.09    Snímek obrazovky 2020-10-07 v 12.05.02