T-E-O do kuchyně, 500 ml

 
Novinka Efekt lupa
 

100% přírodní čisticí prostředek na povrchy. Jedinečný způsob, jak veškeré plochy v kuchyni, zbavit organického znečištění- baktérie, mikróby, tuk,  přírodním způsobem a zároveň plochy nepoškozovat.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
20.6.2024
169 Kč    
Značka T-E-O
Webová stránka značky t-e-o.cz
Kategorie Ekologické čistící produkty
 

V kuchyni lze čistit sklokeramické či indukční desky, trouby, keramické nebo nerezové dřezy, a nádobí. Taktéž kuchyňské pracovní desky, keramické či dřevěné obklady a podlahy. Pokud při čištění stříknete i na ovoce či zeleninu - nepředstavuje to žádný problém. T-E-O obsahuje pouze přírodní složky. Příjemná vůně levandule nejenom místnost provoní, ale je také zdrojem přírodní dezinfekce.

T-E-O do KUCHYNĚ je již naředěný přípravek určen k přímému použití.

Použití: Nastříkat napěňovačem na plochu, nechat chvilku působit a pak setřít měkkým hadříkem nebo houbičkou. T-E-O čistič neobsahuje žádné rozpouštědla, zjasňovače, chemické přísady ani sodu, proto je důležité, po nanesení přípravku na povrch - chvilku (2-4 minutky) počkat, aby měl čas účinkovat .

Nehrajeme si na eko drogerii - jsme jednoduše 100% přírodní!

Složení:INCI: Voda (Aqua), Lněný olej (linssed oil), Karanja olej (Pongamia Glabra Seed Oil), Neemový olej (Neem oil), Kyselina askorbová (ascorbic acid), Výtažek z cukrové třtiny (Sugar cane extract), kokosový olej (Cocos oil),Mořská sůl-anorganická (Sea salt-inorganic),  Tújový esenciální olej (Thyme essential oil)

Biologická odbouratelnost je 100% do 28 dnů.

Z lásky k příští generaci naši odpovědnost k přírodě dokazujeme tím, že nepoužíváme láhve, které vyžaduji velké množství energie, surovin a vody při výrobě. Používáme recyklované a recyklovatelné obaly. S čističi T-E-O mohou manipulovat i děti, proto nepoužíváme skleněné obaly, aby nedocházelo ke zraněním při neopatrné manipulaci.

Tip: po vypotřebování láhev nevyhazujte!   Lze ji opakovaně používat a zákazník si může pohodlně přípravek sám z koncentrátu T-E-O naředit. 

Ředění: do prázdné láhve nalijte 2 cm - spodní vystouplý díl, koncentrátu T-E-O a dolijte destilovanou ( nebo měkkou) vodou. Dobře promíchat a čistič je hotový k použití.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: