T-E-O GEL do myčky 1000 ml

 
Tip
gel do mycky
 
  • 1 z 2

T-E-O 100% přírodní GEL do myčky. Složení gelu vytváří na povrchu nádobí jemnou vrstvu, která bakterie eliminuje a pomocí přírodních enzymů rozpouští. Používáním přípravku T-E-O nevypouštíte do odpadních vod různé chemické příměsi, konzervanty, aditiva. Odstraňuje nečistoty, bakterie a umývané nádobí steriluje. Není potřeba doplňovat o leštidlo.

1litr gelu = 34 náplní.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
23.5.2024
279 Kč    
Značka T-E-O
Webová stránka značky t-e-o.cz
Kategorie Ekologické čistící produkty
 

T-E-O 100% přírodní GEL do myčky složený z přírodních, rostlinných olejů: slunečnicového, řepkového, lněného, karanjového, mátového, levandulového, tújového, výtažek z cukrové třtiny a kyseliny askorbové. Gel je obohacen o vůni túje - tújových větviček. 

Vynikající vlastnosti přírodních olejů působí s teplou vodou v myčce velmi silně, odstraňuje nečistoty, bakterie a umývané nádobí steriluje. Není potřeba doplňovat o leštidlo.

Dávkování: při menším znečištění nalijte polovinu dávkovače = cca 18 ml a spustit mycí program. Při silnějším znečištění nalijte plný dávkovač = 25 ml. 1 litr gelu stačí na 34 dávek silně znečištěného nádobí.  

Sůl do myčky je potřeba nadále používat vzhledem k tvrdosti vody.

Používáním tohoto přírodního gelu do myčky přispíváte k ochraně vody. Po použití neodchází do kanalizace množství různých chemických sloučenin, ale odtékají pouze použité přírodní oleje, které jsou do 28 dnů zcela odbouratelné. 

Po otevření spotřebujte do 6 měsíců.

Skladujte při pokojové teplotě 18–21°C. Při extrémních výkyvech teploty může dojít ke změně konzistence. Koncentrát uveďte do pokojové teploty, rozmíchejte a dále použijte dle potřeby.

Bio, Vegan, produkt netestovaný na zvířatech.

100 % odbouratelný v přírodě. 

 

Z lásky k příští generaci přispíváme ke zlepšení kvality vodních zdrojů.   

 

Přidat hodnocení
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Z Avatar autora | 13.12.2021
S přítelem jsme hledali ekologické kaple do myčky, nakonec jsme našli gel od T-E-O a nemůžeme si stěžovat. Nádobí je vždy umyto a myčka po každém umytí příjemně voní.
5
E Avatar autora | 13.12.2021
Gel do myčky je pro mě ekonomické řešení, které mi ve skřínce nezabírá místo :-)