T-E-O na podlahy a nábytek, 1l

 
Efekt lupa
 

Čistič a leštidlo v jednom 100% přírodním prostředku T-E-O. Spolehlivě zbavuje ošetřované plochy organického, bilkovinového znečištění. Baktérie, mikróby, roztoče nemají šanci zůstat na površích.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
20.6.2024
179 Kč    
Kategorie Ekologické čistící produkty
 

T-E-Očistič na podlahy je jedinečným pomocníkem, pokud chceme udržovat tyto plochy nejenom čisté od organickéch nečistot a zároveň chceme své domácnosti dopřát "zdravý úklid"! Ošetřované plochy nejenom výborně vyšistí, ale také je obnovuje.  Díky 100% přírodnímu složení, kde převažuji především oleje, vytváří na plochách jemný mikrofilm, který neposkytuje bakteriím živnou půdu. Výborně se hodí na veškerý dřevěný nábytek a podlahy.

Příjemná vůně levandule nejenom místnost provoní, ale je také zdrojem přírodní dezinfekce.

T-E-O na PODLAHY A NÁBYTEK je již naředěný přípravek určen k přímému použití.

Použití: Díky dávkovači, lze čistič velmi lehce dávkovat: do 10l kbelíku stačí 6 x napumpovat. Na nábytek stačí do 5 l kbelíku 3x napumpovat dávkovačem. Čistič neobsahuje žádné rozpouštědla, zjasňovače, chemické přísady ani sodu, proto je důležité, po nanesení přípravku na povrch - chvilku (2-4 minutky) počkat, aby měl čas účinkovat .

Nehrajeme si na eko drogerii - jsme jednoduše 100% přírodní!

Biologická odbouratelnost je 100% do 30 dnů.

Z lásky k příští generaci naši odpovědnost k přírodě dokazujeme tím, že nepoužíváme láhve, které vyžaduji velké množství energie, surovin a vody při výrobě. Používáme recyklované a recyklovatelné obaly. S čističi T-E-O mohou manipulovat i děti, proto nepoužíváme skleněné obaly, aby nedocházelo ke zraněním při neopatrné manipulaci.

Tip: po vypotřebování láhev nevyhazujte!   Lze ji opakovaně používat a zákazník si může pohodlně přípravek sám z koncentrátu T-E-O naředit. 

Ředění: do prázdné láhve nalijte 2 cm, nebo 100 ml koncentrátu a dolijte destilovanou ( nebo měkkou) vodou. Dobře promíchat a čistič je hotový k použití. 

Tip 2: Pokud voda po úklidu neobsahuje žádné plastové nebo kovové částečky, lze ji vylít na trávu nebo pod rostliny. Z přírody jsme vzali, do přírody vracíme.Použití: Do kbelíku 5 l nalijte 6 uzávěru prostředku T-E-O a lze uklízet.

Složení/INCI: Voda (Aqua), Lněný olej (linssed oil), Karanja olej (Pongamia Glabra Seed Oil), Neemový olej (Neem oil), Kyselina askorbová (ascorbic acid), Výtažek z cukrové třtiny (Sugar cane extract), kokosový olej (Cocos oil),Mořská sůl-anorganická (Sea salt-inorganic),  Tújový esenciální olej (Thyme essential oil)

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: