T-E-O pro koupelnu a WC, 500 ml

 
Novinka Efekt lupa
 

Geniální způsob, jak 100% přírodně povrchy čistit, leštit a udržovat. Vše v jednom! Ošetřované plochy v koupelně a toaletě lze zbavit organického znečištění- baktérie, mikróby, tuk, přírodním způsobem a zároveň plochy nepoškozovat.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
18.4.2024
169 Kč    
Značka T-E-O
Webová stránka značky t-e-o.cz
Kategorie Ekologické čistící produkty
 

V koupelně lze čistit veškerou sanitu, tj.umyvadla, sprchové vaničky, vany. Nerezové baterie získají nádherný dlouhodobý lesk, pokud po ošetření setřete kapky bavlněným hadříkem. Čistý esenciální levandulový olej nejenom místnost provoní, ale je také zdrojem přírodní dezinfekce.

T-E-O pro KOUPELNU a WC je již naředěný přípravek určen k přímému použití.

Použití: Nastříkat napěňovačem na plochu, nechat chvilku působit a pak setřít měkkým hadříkem nebo houbičkou. T-E-O čistič neobsahuje žádné rozpouštědla, zjasňovače, chemické přísady ani sodu, proto je důležité, po nanesení přípravku na povrch - chvilku (2-4 minutky) počkat, aby měl čas účinkovat. Odstraňuje i tzv.vodní rez - naspříkat a nechat působit alespoň 5 minut. V případě potřeby celý proces opakujte. 

Nehrajeme si na eko drogerii - jsme jednoduše 100% přírodní!

Biologická odbouratelnost je 100% do 28 dnů.

Z lásky k příští generaci naši odpovědnost k přírodě dokazujeme tím, že nepoužíváme láhve, které vyžaduji velké množství energie, surovin a vody při výrobě. Používáme recyklované a recyklovatelné obaly. S čističi T-E-O mohou manipulovat i děti, proto nepoužíváme skleněné obaly, aby nedocházelo ke zraněním při neopatrné manipulaci.

Tip: po vypotřebování láhev nevyhazujte!   Lze ji opakovaně používat a zákazník si může pohodlně přípravek sám z koncentrátu T-E-O naředit. 

Ředění: do prázdné láhve nalijte 4 cm  koncentrátu T-E-O a dolijte destilovanou ( nebo měkkou) vodou. Dobře promíchat a čistič je hotový k použití. 

Složení:INCI: Voda (Aqua), Lněný olej (linssed oil), Karanja olej (Pongamia Glabra Seed Oil), Neemový olej (Neem oil), Kyselina askorbová (ascorbic acid), Výtažek z cukrové třtiny (Sugar cane extract), kokosový olej (Cocos oil),Mořská sůl-anorganická (Sea salt-inorganic),  Tújový esenciální olej (Thyme essential oil)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: