Ekopa kostky v T-E-O barvách

 
Efekt lupa
 

Ekopa bio obaly pro 1000 drobností! Z lásky k příští generaci mohou být i stavebnicové kostky s využitím pro hru, cestování, schraňování drobností, přepravu pochutin. V balení naleznete 3ks prázdných kostek. Barvy v balení bílá, modrá, zelená. Znovupoužitelné.

 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
26.7.2024
100 Kč    
Kategorie Děti
 

Ekologická kostka EKOPA bílé barvy vyrobená z cukrové třtiny a certifikovaná pro styk s potravinami a jako hračka pro děti nadstandartně již od 1 roku. Kostka EKOPA je vhodná jako obal pro celou řadu produktů každodenního použítí jako např. koření, kosmetika, sušené bylinky či různé nápoje nebo třeba i pro uskladnění kutilských potřeb jako hřebíky nebo šrouby. Kromě toho jsou EKOPA kostky navrženy tak, aby je bylo možné do sebe libovolně zacvakávat a vytvářet tak objekty různých velikostí od mečů, loděk a věžiček až po velké objekty realných velikostí či funkčních předmětů i pro venkovní použití např. branky na fotbal, čínky, boby či saně. Rozvíjí tak dětskou fantazii a tvořivost a zároveň propojuje aktivity rodičů a dětí.

Kromě toho jsou EKOPA kostky bezpečné (žádné ostré hrany, nemožnost spolknutí), zdravotně nezávadné a jejich výroba příspívá ke snižování CO2 z obvzduší.

3 ks prázdné kostky v barvě bílá-modrá-zelená

Polepovou pásku lze jednoduše odstranit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: